وب‌سایت علمی و آموزشی پرستاری ایرانیان

مدیر وب‌سایت پرستاری ایرانیان با درخواست طراحی یک قالب مدرن و استاندارد که پاسخگوی نیازهای یک مجله‌ی تخصصی پرستاری باشد به مُماس‌وب مراجعه کرد و ما با اطمینان از اینکه میتوانیم فراتر از نیازهای تخصصی این سایت را برآورده کنیم این همکاری را شروع نمودیم.

از جمله قابلیت های درخواستی برای این سایت، امکان مدیریت کامل صفحه اصلی وب‌سایت برای نمایش آخرین مطالب دسته بندی های مختلف، فهرستی اختصاصی برای نمایش دسته بندی ها، فرم های چندگانه عضویت در خبرنامه و امکان قرار دادن بنرهای مختلف در سایت بود که با توجه به تمامی این موارد کدنویسی و تنظیمات به نحوی صورت گرفت که به مدیر وب‌سایت امکان مدیریت کامل ساختار صفحه اصلی را داده و سایر نیازهای مشتری نیز به نحو احسن برآورده شد.

در طراحی گرافیکی قالب این سایت نیز از المان های گرافیکی پرستاری/پزشکی استفاده شده که علاوه بر ظاهری زیبا برای سایت، تاکیدی مجدد بر روی ماهیت وب‌سایت خواهد داشت.

این قالب واکنش‌گرا (ریسپانسیو) بوده و در تمامی دستگاه ها و تمامی ابعاد صفحه نمایش (مانیتور، تبلت و گوشی های هوشمند)، نمایش و عملکردی بهینه و ایده آل خواهد داشت. در کدنویسی قالب هم از جدیدترین تکنولوژی ها نظیر HTML5 و CSS3 استفاده شده و استانداردهای کدنویسی در آن رعایت شده.

امیدواریم تیم فعال بر روی وب‌سایت پرستاری ایرانیان با استفاده از امکانات این قالب بتواند نتیجه ای ایده آل کسب کند.

امیدواریم مشتری بعدی ما، شما باشید. مراحل سفارش طراحی وب‌سایت را مطالعه کرده و با مُماس‌وب تماس بگیرید.

 

خدمات ما:
ویژگی ها:

تماس با ما

این شروع همکاری و البته دوستی ماست؛ زمانی که شما از خواسته ها و نیاز خود برای طراحی وبسایت به ما میگویید.
با ارسال پیام از طریق فرم تماس, اولین قدم را برای شروع یک همکاری به یاد ماندنی بردارید. با خوشحالی, شما را در تمامی مراحل ثبت تا پیاده سازی نهایی پروژه همراهی خواهیم کرد.
طراحی وب سایت شما

مماس با اوج منحنی هنر و تکنولوژی